Detajet e prones

TRS-1215-371 Apartament ne forme vile ne shitje ne Myslym Shyri - Tirane

 • 34
 • 28
 • 31
 • 30
 • 23
 • 12
 • 9
 • 8
 • 17
 • 18

Property ID : TRS-1215-371

Apartamente ne shitje, Shitje 900 Euro /m2 - Vila
340 m25 Dhoma Gjumi5 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament ne forme vile ne shitje ne Myslym Shyri.
Ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te ne pallat ekzistues me hyrje te vecante secila me dalje nga rruga Myslym Shyri dhe Muhamet Gjollesha, ne nje zone te qete per banim
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 340 m2 te organizuar respektivisht ne:
-Kati i 5-te me siperfaqe 200 m2 me soxhorno te madhe, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi secila me tualete(3 tualete), koridor dhe ballkon
-Kati i 6-te dhe i fundit me siperfaqe 140 m2 te organizuar ne sallon te madh , kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi secila me tualete(2 tualete) dhe nje verande prej 40 m2.
Shitet totalisht i arreduar me mobilim te ri , bashkekohor dhe teper luksoz.
Punimet e brendshme jane teper cilesore ku mund te permendim: parket i cilesise se larte, mobiljet, ambjentet e ndenjes me lekure, kuzhina, pajisjet hidrosanitare, ndricimi, me sistem qendror chiller, dritaret dopio xham pajisur me grila.
Me orientim jug-lindje me ndricim natyraldhe me diell gjate gjithe dites dhe me pamje paronamike te zones perreth.
Pallati pozicionohet ne nje zone te preferueshme per banim duke ju ofruar te gjitha kushtet per nje jete sa me komode.
Me hipoteke.
Cmimi 900 euro/m2

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme