Detajet e prones

TRS-1216-595 Apartament 2+1 per shitje tek Zogu Zi - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 5
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13

Property ID : TRS-1216-595

Apartamente ne shitje, Shitje 1,000 Euro m2 - Apartamente 2+1
104 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet Apartament 2+1 ndodhet  tek rreth rrotullimi Zogut Zi.
Ka siperfaqe prej  104 m2, kati i 11.
Eshte i mobiluar ne menyre  bashkekohore
Orientimi eshte nga lindja dhe ka pamje shume panoramike.
Pallati ka dy ashensore dhe ka gjeneratore per ashensorin ,
pompat e ujit dhe dritat e shkalleve.
Gjithashtu ka administrator qe merret me pastrimin e shkalleve
dhe ashensorit dhe ka dhe dy parkingje nentokesore.

Cmimi i shitjes 1200 euro/m2

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme