Detajet e prones

TRS-1217-845 Shitet restorant Peshku prane Stadiumit Dinamo. - Tirane

Property ID : TRS-1217-845

Okazione, Shitje 17,000 Euro - Restorant

Shitet restorant Peshku prane Stadiumit Dinamo.
Ka nje siperfaqe 70m2 brenda dhe 80m2 verande
Ofrohet i mobiluar
Ne total ka 15 tavolina.
Eshte ne gjendje pune.
Xhiro mujore 7 milion leke
Cmimi shitjes : 17.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme