Detajet e prones

TRS-1217-849 Shitet dyqan tek Bulevardi “Bajram Curri” - Tirane

Property ID : TRS-1217-849

Shitje 156,000 Euro - Dyqan

Shitet dyqan tek Bulevardi “Bajram Curri”
Dyqani ka nje siperfaqe prej 104m2
Ndodhet buze rruges kryesore
Eshte ne nje zone qe frekuentohet shume nga njerzit
Ka shume levizje dhe ne nje nga zonat me infrastukture te mire
Eshte mjaft e pershtatshme per klinike shendetsore,per show-room,per cfardolloj aktiviteti
Cmimi:156.000euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme