Detajet e prones

TRS-216-410 Ambjent ne shitje prane Qendres Spitalore ne Tirane - Tirane

  • 4
  • 7
  • 8

Property ID : TRS-216-410

Dyqane ne shitje, Shitje - Ambjente biznesi, Dyqan

Ambjent ne shitje prane Qendres Spitalore ne Tirane.
Ndodhet prane rruges kryesore ne nje zone te pershtatshme per Qender shendetesore, klinike mjekesore, fizioterapi, palester etj.
Ambjenti ka nje siperfaqe prej 832 m2 te organizuar ne 2 kate:
Kati perdhe me siperfaqe 400 m2 me 1200 euro/m2
Kati i 1-re me siperfaqe 432 m2 me  2100 euro/m2
Ambjentet mund te lidhen dhe me shkalle te brendshme ose te funksionojne si ambjente te pavarura nga njeri-tjetri.
Pallati eshte i ri, pajisur me hipoteke dhe vete pozicioni i kesaj prone favorizon keto lloj aktivitete.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme