Detajet e prones

TRS-217-625 Vile tre kateshe per shitje prane parkut kombetar dhe vilave gjermane. - Tirane

 • 10
 • 12
 • 14
 • 16
 • 17
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 25
 • 26
 • 29
 • 31
 • 35
 • 38
 • 44
 • 16 - Copy
 • b7d82991-ea67-4e38-bf09-3acfbc72b469
 • bdb9f438-73c4-4640-b716-801c3d900140
 • df255217-939d-4a81-9f3d-39646bbc73d2

Property ID : TRS-217-625

Shitje 480,000 Euro - Vila
3 Dhoma Gjumi3 Tualet2 Garazhd  Shto ne liste Printo

-Shitet vile 3-kateshe me sip. trualli 379 m2 me certificate pronesie e rrethuar me mur, me porte me vete, me agrume, peme frutore dhe dekorative ne te siperfaqen e jashtme te truallit.
Sip. totale e ndertimit eshte 385 m2 prej te cilave:
Sip e katit nen tok 139.5 m2 I organizuar ne 1garazh, lavanderi, ambjent fitnesi, ping-pong, magazine per dru oxhaku etj.
Kati o (kati i pare banim ) me sip. 119 m2 qe eshte dhe baza e ndertimit  I organizuar ne sallon me oxhak, ambjent gatimi, ngrenie, 1 tualet te madh me dritare, dhome pushimi (verande) etj.
Kati  i pare (i dyte banim) papafingo me sip. 115 m2  dhe 11.5 m2 verand I organizuar ka dhome gjumi matrimoniale me tualet me vete dhe me dalje ne verande me pamje te gjelberuar, 2 dhoma gjumi te tjera me tualet te perbashket me hidromasazh.

Truall i  lire eshte 266 m2
Catia eshte me tjegulla, beton, hidroizolim, polisterol.Me sistem ngrohje-ftohje qendror ciller per te gjithe vilen.Ka qene gjithe kohes me qera nga perfaqesi diplomatike  te ndryshme .
I zoti nuk ka banuar asnjehere ne kete vile qekur eshte ndertuar .
Aktualisht  eshte e leshuar me qera 2500 dollar neto /muaji per residenc ambasade  , me kontrate 3 vjecare .
Eshte me certifikate te rregullt pronesie dhe me leje ndertimi te rregullt leshuar me vendim te K.R.T.K me projekt me nje studio projektimi prestigjioze .
Disponojme dhe fotot qe nga fillimi kur eshte hedhur beton dhe hekuri dhe deri ne perfundim.

Eshte nje mundesi shume e mire per investim .

Cmimi i shitjes Okazion  480.000 euro

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme