Detajet e prones

TRS-217-628 Vile 3 kateshe ne shitje, 953.8 m2, ne qender te Tiranes - Tirane

Shitje - Vila

Shitet vile 3 kateshe me sip. trualli 500 m2 dhe me sip. ndertimi 953,8 m2.
Ndodhet ne qender te Tiranes.
Eshte me certificate pronesie, me hipoteke.
Ndertesa eshte teper cilesore , me oborr me gjelberim, me porte me vete.
Cmimi 1000 Euro/ m2.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme