Detajet e prones

TRS-217-639 Shitet dyqan prane rruges bardhyl. - Tirane

Property ID : TRS-217-639

Dyqane ne shitje, Shitje 4,000 Euro /m2 - Dyqan

Shitet dyqan prane rruges Bardhyl

Ka nje siperfaqe prej 102 m2

Ndodhet buze rruges

Ka 16 m fasade dhe 4 qepena qe munde te ndahet ne 4 dyqane me nga 4 m fasade.

Eshte mjaft i pershtatshem per zyra te ndryshme biznesi, banka, supermarket, exchange etj.

Cmimi 4000 euro/m2.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme