Detajet e prones

TRS-217-641 Toke 1800 m2 ne shitje, prane City Park - Tirane

Property ID : TRS-217-641

Shitje 180 Euro m2 - Toka

Shitet toke are ne Autostrade Tr-Dr, prane City Park. Ka nje siperfaqe prej 1800 m2. Ndodhet buze rruge dhe ballin nga rruga e ka 40 m. Cmimi i shitjes 180 Euro/m2.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme