Detajet e prones

TRS-317-647 Hotel per shitje ne Fushe Kruje - Kruje

Property ID : TRS-317-647

Shitje 500 Euro euro - Hotel
1160 m220 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Jepet me qera hotel ne Fushe Kruje me sip. trualli 1050 m2 dhe sip. totale ndertimi 1160 m2.
Me certifikata te rregullta pronesie.
Hoteli esht ne gjendje pune, i mirembajtur.
Sip. e ndertimit eshte e oganizuar ne pjesen e lokalit; bar-kafe-restonant me sip. 400 m2.
Restoranti eshte me kuzhine italiane.
Ne total jane 20 dhoma hoteli.
Xhiro e perditshme eshte 200 euro/nate fitim vetem nga hoteli.
Perpara hotelit eshte nje sip. e jashtme 600 m2 e cila sherben per ambjente pushimi, rekreacion, lulishte etj.
Nderkohe qe pas hotelit eshte nje siperfaqe 450 m2 e cila sherben si parkim. Eshte me certifikata te rregullta pronesie.
Ndodhet ne rruge kryesore ku ka akses edhe me rruge te tjera si autostrada Tr-Dr.
Cmimi i qerase 500.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme