Detajet e prones

TRS-416-431 Bar-kafe ne shitje ne Bulevardin Bajram Curri buze rruge - Tirane

  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • 8
  • 9

Property ID : TRS-416-431

Dyqane ne shitje, Okazione, Shitje 250,000 Euro - Bar, Dyqan
194 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Okazion

Bar-kafe ne shitje ne Bulevardin Bajram Curri buze rruge.
Ndodhet ne nje zone te frekuentuar nga njerezit dhe me perqendrim te larte te popullsise.
Ka siperfaqe prej 194 m2 (me hipoteke njesi) dhe verande prej 90 m2.
Aktualisht eshte ne gjendje pune dhe ofrohet totalish i arreduar me te gjitha pajisjet per ushtrimin e aktivitetit, ka ambjente per kuzhine, dhe ambjente te tjera per aktivitete shtese
Arredimi i tij eshte bere se fundmi, me 2 tualete, me lulishte e cila ju ofron ambjent relaksuese.
Me hipoteke njesi.
Cmimi 250.000 euro(1288 euro/m2)

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme