Detajet e prones

TRS-416-435Apartament 3+1 ne shitje prane Parkut Kombetar - Tirane

 • 2
 • 3
 • 5
 • 6
 • 8
 • 9
 • 12
 • 17
 • 20'
 • 22
 • 222

Property ID : TRS-416-435

Apartamente ne shitje, Shitje 230,000 Euro - Apartamente 3+1
143 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 ne shitje prane Parkut Kombetar.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 143 m2 pa ambjente te perbashketa te organizuar ne: sallon te madh sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Ofrohet i arreduar si ne foto.
Dhomat e gjumit ofrojne nje pamje nga lidja dhe soxhorno nga perendimi, me pamje nga pishat..
Apartamenti pozicionohet ne nje zone te qete, plot ajer te paster, prane Liqenit Artificial.
Pallati eshte i ri me ashensore, siguri dhe administrim.
Me hipoteke
Cmimi 230.000 euro

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme