Detajet e prones

TRS-416-438 Apartament 3+1 ne shitje prane Kopeshti Botanik - Tirane

 • 2
 • 4
 • 6
 • 9
 • 10
 • 13
 • 15
 • 16
 • 17
 • 21
 • 23
 • 27
 • 29
 • 30
 • 33
 • 34

Property ID : TRS-416-438

Apartamente ne shitje, Shitje 215,000 Euro - Apartamente 3+1
220 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 ne shitje prane Kopeshti Botanik.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat 6-katesh buze rruge kryesore.
Me siperfaqe 220 m2 te organizuar ne; sallon te madh, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete koridor dhe nje verande me pamje te mrekullueshme te Kopeshtit Botanik.
Ofrohet pjeserisht i mobiluar, pajisjet e kuzhines nga firma gjermane Miele, si frigorifer, lavastovilje, sobe etj.
Punimet e brendhsme jane teper cilesore ku mund te permendim: ambjenti i shtruar me parket, dritaret dopio xham pajisura me grila alumini, sistem chiller ngrohje dhe ftohje etj.
Apartamenti ka orientim jug-perendim me drite dielli gjate gjithe dites dhe me pamje nga kopeshti Botanik
Me hipoteke.
Pallati eshte i ri me ashensore, siguri, administrim dhe me mundesi parkimi.
Ndodhet prane Kopeshtit Botani, me dalje ne rruget kryesore.
Cmimi 215.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme