Detajet e prones

TRS-416-441 Apartament 1+1 ne shitje prane Shkembit te Kavajes - Durres

Property ID : TRS-416-441

Apartamente ne shitje, Shitje 39,000 Euro - Apartamente 1+1
65.65 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 1+1 ne shitje  prane Shkembit te Kavajes.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri me ashensore ne Golem.
Apartamenti ka nje siperf totale prej 65.65 m2 te organizuar ne; sallon sebashku me kuzhinen, dhome gjumi, 2 ballkone, tualet dhe koridor.
Ka pamje anesore dhe nga para me detin.
Me hipoteke.
Pallati ndodhet vetem 100 m larg vijes bregdetare.
Cmimi 39.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme