Detajet e prones

TRS-416-458 Apartament 1+1 ne shitje tek ETC - Tirane

Property ID : TRS-416-458

Apartamente ne shitje, Shitje 220,000 Euro - Apartamente 1+1
91.11 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 1+1 ne shitje tek ETC.
Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat te ri.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 91.11 m2 ku sip neto eshte 77.4m2 dhe me ambjente te perbashketa 13.71 m.
Apartamenti ka nje organizim funksional te hapesirave.
Pallati ofron te gjitha kushtet dhe teper funksional, me ashensore, siguri, administrim parkime nentokesore.
Me aksene Bulevardin kryesore, ne Bllok, prane rruges se Elbasanit.
Pallati ndodhet ne nje Qender biznesi dhe tregetare duke ju ofruar te gjithe kushtet per nje jete sa me komode.
Me hipoteke njesi.E pershtatshme per tu leshuar dhe me qera si per banim dhe zyra
Cmimi 220.000 euro

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme