Detajet e prones

TRS-417-664 Apartament 2+1 ne shitje prane Liqenit Artificial - Tirane

 • 1
 • 2
 • 4
 • 5
 • 7
 • 8
 • 9
 • 11
 • 18
 • 21
 • 24
 • 25
 • 27
 • 32
 • 34
 • 38
 • 40
 • 41
 • 47
 • 48
 • 53
 • 55

Property ID : TRS-417-664

Apartamente ne shitje, Shitje 260,000 Euro - Apartamente 2+1
121,4 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 prane Liqenit Artificial.
Apartamenti Ka nje sip. individuale 109,4 m2 dhe sip e perbashket 121,4 m2.
Pervec kesaj siperfaqeje ka edhe 2 oborre, perkatesisht 95 m2 dhe 40 m2.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje objekti residencial 4 katesh.
Duke qene se eshte terren I pjerret oborret I takojne ne katin perdhe kurse apartamenti ne katin e dyte.
Orientimi eshte nga Jugu. Ofrohet totalisht I mobiluar me mobilim bashkekohor.
Eshte I organizuar ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 3 ballkone dhe nje dhome ndenje te madhe ku bashkohen
funksionet e gatimit, ngrenies dhe ndenjes.
Me hipoteke.
Cmimi 260.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme