Detajet e prones

TRS-417-668 Zyra per shitje prane Gjykates se rrethit Tirane - Tirane

  • planimetria xhezo

Property ID : TRS-417-668

Shitje 1,300 Euro m2 - Apartamente 3+1
116.5 m24 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3+1 per zyra fare prane Gjykates se Rrethit.
Apartamenti ka nje sip. 116.5 m2 dhe ndodhet ne katin e 7.
Me orientim nga jugu, ofron ndricim natyral gjate gjithe dites.
Eshte mjaft i pershtatshem per zyra te ndryshme dhe zyra avokatie pasi
pozicionohet ne zonen e gjykates se rrethit ku eshte mjaft e zhvilluar
me zyra dhe sherbime te ndryshme.
Siperfaqja eshte e organizuar ne 4 dhoma, njera prej te cilave ka edhe nje kuzhine gatimi,
2 korridore, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Me hipoteke. Perfshire ne cmim ofrohet edhe nje projekt interieri per konceptim arredimi te zyres.
Cmimi 1300 euro/m2.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme