Detajet e prones

TRS-417-670 Shitet dyqan me sip. 210 m2. Ne Yzbersiht. - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Property ID : TRS-417-670

Dyqane ne shitje, Shitje 95,000 Euro - Dyqan

Shitet dyqan me sip. 210 m2. Ne Yzbersiht.
Ndodhet ne katin e dyte dhe eshte me shkalle me vete.
Ofrohet bosh, nuk ka asnje ndarje hapesire.
Eshte mjaft i pershtatshem per zyra. Ka 2 tualete me dritare.
Me kontrate sipermarrje.
Lartesia e katit eshte 3m.
Cmimi 95.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme