Detajet e prones

TRS-417-674 Ambjent 103 m2 per zyra ne shitje te Rruga Frosina Plaku - Tirane

Property ID : TRS-417-674

Dyqane ne shitje, Shitje 80,000 Euro  
103 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 te rruga ‘Frosina Plaku’
Apartamenti ka nje sip. 103 m2.
Ndodhet ne katin e dyte ne pallat ekzistues.
Orientimi Jug-Lindje.
Eshte totalisht e restauruar.
Pallati eshte ekzistues me tulla dhe I suvatuar.
Ka pamje trekendore nga rruga.
Ofrohet bosh. Eshte njaft i pershtatshem per zyra dhe aktivitete te ndryshme duke qene se ndodhet ne nje zone ne zhvillim me komplekse banimi dhe sherbimesh te ndryshme, si zyra biznesi, klinika dentare, qendra kursesh etj. Me hipoteke.
Cmimi 80.000 euro.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme