Detajet e prones

TRS-417-680 Apartament 500 m2 (Vile ne ajer) ne shitje te Komuna e Parisit - Tirane

 • 2
 • 6
 • 17
 • 18
 • 21
 • 26
 • 28
 • 29
 • 31
 • 32
 • 33
 • 40
 • 42
 • 46
 • 49
 • 51
 • 52
 • 53
 • 54
 • 56

Property ID : TRS-417-680

Apartamente ne shitje, Shitje 700,000 Euro - Apartamente 4+1
500 m26 Dhoma Gjumi4 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament me sip. 500 m2 te Komuna e Parisit.
Apartamenti eshte kati i fundit papafingo i nje pallati te ri buze rruges kryesore.
Eshte i ndare ne 2 apartamente me pamje 360 grade dhe e rrethuar me verande te gjelberuar
dhe me ambjente rekreative.
Hapesira ndahet ne: 6 dhoma gjumi gjithsej, 4 tualete, disa ambjente ndenje, pritje dhe ngrenie,
dhome tharje, depo magazinimi per druret e oxhaqeve.
Gjithashtu ka edhe nje apartament me vete per sherbyesin.
Mobilimi eshte teper bashkekohor.
Ka punime extra, me sistem ftohje-ngrohje, me chiller, etj.
Gjithashtu ka edhe tarracen e cila eshte e hidroizoluar, e termoizoluar dhe e shtruar me pllaka teper cilesore.
Ofrohet pamje e mrekullueshme nga kurora e gjelberuar e Tiranes.
Cmimi 700.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme