Detajet e prones

TRS-515-10 Apartament 2+1 ne shitje perballe Universitetit Europian - Tirane

 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 11
 • 13
 • 14
 • 16
 • 17
 • 1 - Copy
 • 2 - Copy
 • 3 - Copy

Property ID : TRS-515-10

Apartamente ne shitje, Shitje 130,000 Euro - Apartamente 2+1
902 Dhoma Gjumi1 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje perballe Universitetit Europian.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri 6 katesh prane rruges kryesore, ndertim i vitit 2012.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 90 m2 te organizuar ne: sallon te madh, kuzhine te vecuar, 1 tualet, ballkon dhe koridor.
Ofrohet e mobiluar me mobilim te ri dhe teper modern, me punime extra etj.
Me orientim jug-perendim ka ndricim natyral gjate gjithe dites.
Pallati eshte i ri me ndertim cilesore duke ju ofruar ashensore, administrim,parking etj.
Pozicionohet ne nje zone te qete per banim dhe ju ofron te gjitha kushtet per nje jete sa me komode.
I zoti e mban me qera 450 euro/ muaji per dy vjet.
Me hipoteke.
Cmimi i shitjes 130.000 euro

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme