Detajet e prones

TRS-515-17 Shitet apartament i ri 1+1, Sip. 70 m2, Ndodhet tek rruga Frosina Plaku - Tirane

  • 20150213_102413
  • 20150213_102138
  • 20150213_102207

Property ID : TRS-515-17

Apartamente ne shitje, Shitje 1,100 Euro m2 - Apartamente 1+1
701 Dhoma Gjumi1 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Shitet apartament i ri 1+1, me sip. 70 m2, kati 3, orientim jug-lindje-perendim, i mobiluar, me kondicioner. Ka dhe garazh me sip. 25 m2, i larte.Me hipoteke.Ndodhet ne rrugen Frosina Plaku.Cmimi per apartamentin 1100 eur/m2. Cmimi per garazhin 15.000 eur.Cmimi per te dyja 85.000 eur.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme