Detajet e prones

TRS-515-25 Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Ali Demit - Tirane

Property ID : TRS-515-25

Apartamente ne shitje, Shitje 700 Euro m2 - Apartamente 2+1
100 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament ne shitje prane Poligrafikut ne Ali Dem.
Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit ne nje pallat te ri.
Ka sipqerfaqe prej 100 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Te gjitha dhomat jane te ndricuara nga drita e diellit me orientim nga jug-lindja.
Pallati eshte i pajisur me ashensore, administrim dhe ju ofron siguri dhe mundesi parkimi rreth tij.
Me hipoteke.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme