Detajet e prones

TRS-515-26 Apartament 2+1 ne shitje prane Ures se Tabakeve - Tirane

  • IMG_2967
  • IMG_2969
  • IMG_2970
  • IMG_2978
  • IMG_2979
  • IMG_2982
  • IMG_2990

Property ID : TRS-515-26

Apartamente ne shitje, Shitje 125,000 Euro - Apartamente 2+1
100 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament per shitje prane Ures se Tabakeve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6 ne nje pallat te ri.
Ka nje siperfaqe prej 100 m2 e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare, ballkon dhe koridor.
Apartamenti eshte i orientuar nga lindja-perendimi me drite dielli gjate gjithe dites.
Ballkoni ju ofron pamje te lire te zones perreth saj.
Ofrohet e mobiluar ose pa mobilim sipas deshires se bleresit.
Pallati ju ofron siguri, administrim dhe ashensore.
Avatazh i prones eshte vendodhja e saj vetem pak metra larg Qendres se Tiranes dhe pikave kyce te saj.
Cmimi 125.000 euro me mobilim dhe 120.000 euro pa mobilim.
Me hipoteke.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme