Detajet e prones

TRS-515-27 Apartament 2+1 ne shitje ne Komunen e Parisit - Tirane

 • 10
 • 3
 • 4
 • 2
 • 5
 • 7
 • 8
 • 12
 • 13
 • 14
 • 11

Property ID : TRS-515-27

Apartamente ne shitje, Okazione, Shitje 80,000 Euro - Apartamente 2+1
97 m2 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje Ne Komunen e Parisit.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri buze rruges kryesore, perballe “New York”
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 97 m2 te shperndare ne: sallon sebashku me kuzhinen me akses ne ballkon, 2 dhoma gjumi, tualet, 2 ballkone si dhe koridor.
Ofrohet ne cmim pjeserisht e mobiluar, kuzhina, dollape etj.
Ka orientim lindje-perendim te ndricuara nga drita e diellit gjate gjithe dites.
Ballkonet ju ofrojne pamje te lire te zones.
Punimet jane cilesore, dritaret jane dopio xham te pajisura me grilla si dhe me tenda dielli.
Uje dhe drita 24-h.
Me hipoteke.
Pallati ju ofron 2 ashensore, administrim,siguri si dhe mundesi parkimi ne katin nentoke me pagese shtese.
Zona eshte mjaft e zhvilluar duke ju ofruar te gjitha kushtet e nevojshme pe nje jete sa me komode.

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme