Detajet e prones

TRS-515-30 Apartament 2+1 ne shitje ne Komunen e Parisit - Tirane

  • 6
  • 7
  • 9
  • 10
  • 11
  • 17
  • 19
  • 20

Property ID : TRS-515-30

Apartamente ne shitje, Shitje 110,000 Euro - Apartamente 2+1
118 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament i ri 2+1, te komuna e Parisit prane New York
Ka nje siperfaqe prej 118m2 ,
Ndodhet ne katin e 11 dhe i fundit me tarrace te shfrytezueshme
Eshte e organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , 2 dhoma gjumi , 2 tualete
ku njera eshte me dritare, orientimi nga jugu ku dhomat e gjumit ofrojne pamje te lire nga Kodra e Diellit.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie
Tarraca eshte e izoluar dhe e rrethuar me hekra me vete.
Cmimi i shitjes 110.000 euro.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme