Detajet e prones

TRS-515-43 Apartament i ri me sip. 75m2 tek Komuna e Parisit - Tirane

Property ID : TRS-515-43

Apartamente ne shitje, Shitje 70,000 Euro - Apartamente 1+1
751 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament i ri 1+1, me sip. 75 m2, kati 4 me 2 ballkone me pamje nga liqeni, soxhorno sebashku me kuzhinen, tualet dhe dhome gjumi. Ka oreintim lindje-perendim me drite dielli gjate gjithe dites, uje dhe drita 24 ore. Me hipoteke.  Ndodhet tek Komuna e Parisit pas Univeristetit “New York”.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme