Detajet e prones

TRS-515-44 Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Qemal Stafa prane Qendres Linkoln - Tirane

  • 20141209_174845
  • 20141209_175205
  • 20141209_175259

Property ID : TRS-515-44

Apartamente ne shitje, Shitje 1,100 Euro m2 - Apartamente 3+1
124.43 Dhoma Gjumi3 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Qemal Stafa prane Qendres Linkoln.
Ndodhet ne katin e 5-te ne pallat te ri prane rruges kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 124.4 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, secila me tualet brenda, 3 tualete, 2 kordore dhe 2 ballkone.
Ofrohet e mobiluar.
Me orientim lindje dhe perendim me ndricim natyral gjate gjithe dites.
Pallati eshte i ri duke ju ofruar ashensore, administrim dhe siguri si dhe mundesi parkimi nentokesore me pagese shtese.
Me hipoteke.
Cmimi 1100 euro/m2.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme