Detajet e prones

TRS-515-49 Apartament 3+1 ne shitje prane Kopeshtit Zoologjik - Tirane

 • banja 2
 • banja 3
 • banja ne dhomen e femijeve
 • banja
 • dhoma e ndenjes 2
 • dhoma e ndenjes
 • dhoma femijeve 1
 • dhoma femijeve
 • dhoma matrimoniale 1
 • dhoma matrimoniale 2
 • dhoma matrimoniale 3
 • dhoma matrimoniale
 • korridori
 • kuzhina gatimit 1
 • kuzhina gatimit

Property ID : TRS-515-49

Apartamente ne shitje, Shitje 155,000 Euro - Apartamente 3+1
100.5 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament ne shitje prane Kopeshtiti Zoologjik.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri me punime cilesore.
Ka nje siperfaqe prej 100.5 m2 te organizuar ne: sallon,kuzhine, dhome matrimoniale me ballkon, dhome gjumi me tualet, tualet, ballkon dhe koridor.
Punimet e brendshme jane mjaft cilesore ku mund te permendim: punimet e gipsit, drita led ne tavane, grila te jshtme me pult, kondicionere ne te gjithe ambjentin etj.
Ofrohet e mobiluar ne menyre bashkekohore sic e shihni ne foto.
E vecanta e ketij apartamenti eshte pamja qe ju ofron, me oreintim nga lindja-perendimi ju mund te shijoi pamjen e qytetit si dhe Malin e Dajtit.
Dhoma e ndenjes dhe ajo matrimoniale jane me fasade xhami.
Pallati pozicionohet ne nje nga zonat e qeta dhe plot gjelberim ku pak min ne kembe ju mberrini ne Liqenin e Tiranes dhe ne zonat perreth.
Pallati ju ofron siguri, administrim dhe ashensore.
Me hipoteke.

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme