Detajet e prones

TRS-515-64 Dyqan ne shitje me sip.51 m2 ne rrugen Muhamet Gjollesha prane Mondialit - Tirane

Property ID : TRS-515-64

Dyqane ne shitje, Shitje 150,000 Euro - Dyqan
51 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Dyqani ka nje siperfaqe prej 51 m2 pajisur me tualet me dritare, me fasade xhami 5 m si dhe qepen.
Me hipoteke apartament.
Me qera prej disa vitesh.
I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si librari, kacelari, butik, dyqan etj.
Ndodhet ne rrugen Muhamet Gjollesha prane Mondialit ne nje nga zonat me te frekuentuar nga njerezit.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme