Detajet e prones

TRS-515-66 Apartament 2+1 ne shitje perballe Stadiumit Dinamo - Tirane

  • 2
  • 3
  • 7

Property ID : TRS-515-66

Apartamente ne shitje, Shitje 115,000 Euro - Apartamente 2+1
82 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Apartament ne shitje perballe Stadiumit Dinamo.
Ndodhet ne katin e 7-te te parafundit ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 82 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare dhe ballkone.
Ofrohet i mobiluar, kondicioner ne dhomen e gjumit dhe ne sallon.
Te gjitha dhomat jane te ndricuara nga drita e diellit gjate gjithe dites me orientim nga jug-perendimi.
Pallati ndodhet ne nje nga zonat e zhvilluara te qytetit dhe ndodhet vetem pak metra larg pikave kyce te Tiranes.
Ky pallat ju ofron siguri, administrim, 2 ashensore si dhe parkim nentokesor me cmimin 15.000 euro.
Cmimi ne total sebashku me apartamentin 115.000 euro.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme