Detajet e prones

TRS-515-76 Apartament ekzistues 2+1 me sip.87 m2 tek universiteti Europian - Tirane

Property ID : TRS-515-76

Apartamente ne shitje, Shitje 80,000 Euro - Apartamente 2+1

Shitet apartament ekzistues  2+1 me sip.87 m2 ne katin e 4 e cila lidhet me shkalle nga ballkoni per ne tarace te shfrytezuesme me sip 87 m2 ne te cilen eshte nje tualet dhe pishine. Ndodhet buze rruge prane Europianit.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme