Detajet e prones

TRS-515-86 Apartament 2+1 ne shitje ne Bllok - Tirane

  • 4
  • 8

Property ID : TRS-515-86

Apartamente ne shitje, Shitje 1,400 Euro /m2 - Apartamente 2+1
95 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje ne Bllok prane LSI.
Ndodhet ne katin e 1-re te banimit ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.
Apartamenti ka nje siprfaqe prej 95 m2 te organizaura ne sallon te madh, 2 ballkone, 2 dhoma dhe tualet.
Eshte e pershtatshme per banim, per zyra, klinike dentare, laborator, agjensi dhe biznese te tjera.Me hipoteke
Pallati eshte i pajisur me ashensore, ballkoni ka pamjen nga rruge

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme