Detajet e prones

TRS-515-96 Apartament ekzistues 1+1 tek Myslym Shyri - Tirane

Property ID : TRS-515-96

Apartamente ne shitje, Shitje 1,100 Euro m2 - Apartamente 1+1
691 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament ekzistues i rikonstruktuar 1+1, me sip. 69 m2 + 11 m2 shtese, kati 2, orientim nga lindja. Ndodhet ne rrugen Myslym Shyri, prane bar Rio. Cmimi 1500 eur/m2 pjesa me hipoteke dhe 550 eur/m2 shtesa.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme