Detajet e prones

TRS-515-98 Apartament 1+1 ne shitje tek Zogu i zi,kullat e Trebickes - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Property ID : TRS-515-98

Apartamente ne shitje, Shitje 100,000 Euro - Apartamente 1+1
761 Dhoma Gjumi1 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Apartament 1+1 ne shitje tek Zogu i zi,kullat e Trebickes.
Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 76 m2 te organizuar ne:
sallon sebashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet, ballkon dhe koridor.
Apartamenti ofrohet i mobiluar si ne foto.
Me orientim nga Lindja nga Dajti, me punime teper cielsore ne brendesi te tij.
Ka te perfshire ne cmim dhe garazh nentokesor.
Me dokumenta te rregullta.
Pallati eshte i ri me administrim, siguri me akses ne Unaze dhe ne
rruget kryesore te Tiranes.
Cmimi 100.000 euro ose jepet me nderrim me apartament 2+1 me diferenc
lekesh

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme