Detajet e prones

TRS-516-468 Apartament 2+1 ne shitje ne Bllok - Tirane

  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18

Property ID : TRS-516-468

Apartamente ne shitje, Okazione, Shitje 100,000 Euro - Apartamente 2+1
100 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Vaso Pasha, prane Gardes.
Pallati ndodhet buze rruge kryesore ne kend.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banim ne nje pallat 6-katesh pa ashensore.
Me nje siperfaqe prej 115 m2 i organizuar ne 2 dhoma gjumi, tualet
me dritare, koridor, sallon sebashku me kuzhinen si dhe
ballkon rreth 20 m me fasade nga te dy anet e rruges.
Me hipoteke
Apartamenti eshte i pershtatshme si per banim dhe zyra ose aktivitet tjeter.
Cmimi 115.000 euro

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme