Detajet e prones

TRS-516-469 Apartament 2+1 ne shitje tek Shushica - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 5
  • 6
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Property ID : TRS-516-469

Apartamente ne shitje, Shitje 1,400 Euro /m2 - Apartamente 2+1
80.1 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje tek Shushica, prane Pasticeri Cremona
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat
pa ashensore, ndertuar ne 1995 ne rrugen Gjik Kuqali
Ka nje siperfaqe prej 80.1 m2 te organizuar ne:
sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe tualet.
Apartamenti ofrohet totalisht I arreduar.
Punimet e brendshme jane teper cilesore.
Me hipoteke
Cmimi 1400 euro/m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme