Detajet e prones

TRS-517-659 Bar-kafe ne shitje ne Bulevardin Bajram Curri - Tirane

Property ID : TRS-517-659

Dyqane ne shitje, Shitje 210,000 Euro - Bar, Dyqan

Bar-kafe ne shitje ne Bulevardin Bajram Curri.
Ndodhet ne nje zone te frekuentuar.
Ka siperfaqe prej 194 m2 dhe verande prej 90 m2.
Aktualisht eshte ne gjendje pune dhe ofrohet totalish i arreduar me te gjitha pajisjet
per ushtrimin e aktivitetit.
Arredimi i tij eshte bere se fundmi.
Me hipoteke njesi.
Cmimi 210.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme