Detajet e prones

TRS-517-680 Shitet vile ne rrugen nacionale Tirane – Durres - Tirane

Property ID : TRS-517-680

Shitje 650,000 Euro - Vila

Shitet vile ne rrugen nacionale Tirane – Durres.
Siperfaqja e truallit 2500 m2 dhe nje magazine prej 1500 m2, te gjitha me dokumenta te rregullta.
Prona ndodhet pergjate rruges nacionale Tirane-Durres 8 km larg qendes se Tiranes buze rruges kryesore.
Shuma totale e shitjes eshte 650.000 euro.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme