Detajet e prones

TRS-615-101 Apartament 3+1 ne shitje prane shkolles”1 Maji” - Tirane

  • 0-02-01-4dcc118465e81212929acaf7bf4711bfe574ac734043c695ec29c37c2b6b5771_full
  • 0-02-01-7c1df3fc10967a5d4a38394ca0135986fd5dd158464cd9efe4a7924dd9f9433a_full
  • 0-02-01-561f2ffca008225282b262129a574f2b3f633bbccd85300eb8d1f741679b3340_full
  • 0-02-01-990ca6bb6f36204d863e85c180cec6b296ae392aab962b46dfdb139b9a321f7d_full
  • 0-02-01-4374e032768bfafbbdface494afd38215af6260de76157c5212b86c9d15bf9d6_full
  • 0-02-01-a14c3d04b1d654111c93dd7961bec09b62468585b10d08e5345a49cee2494460_full
  • 0-02-01-a4053c453629bc5d81ad08dae87bf5864b4fd2efc2a261e7e8525b8562f45b24_full
  • 0-02-01-e141eecde6a367616f42d705194d413b0f563e86e7e9e968241bfdfef9402bd2_full

Property ID : TRS-615-101

Apartamente ne shitje, Okazione, Shitje 950 Euro /m2 - Apartamente 3+1
156 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament ne shitje prane shkolles ” 1 MAJI”
Ndodhet ne katin e 8-te dhe te fundit ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 156 m2 te shperndare ne: sallon, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare, ballkon te madh.
Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila, dhomat e gjumit shtruara me parket,kondicionere ne te gjithe ambjentin etj.

Apartamenti sapo eshte rikonstruktuar nga e para me punime teper cilesore me projekt me arkitekt, me parket , dyer dhe kuzhine te porositur tek VEKO.
Me orientim nga jug-perendimi, te gjitha dhomat jane te ndricuara nga drita e diellit gjate gjithe dites.
Pallati ju ofron siguri, administrim, ashensore dhe vendodhja e tij eshte shume e favorshme pak minuta larg Qendres dhe pikave te tjera te qytetit.

Nderrohet dhe me apartament 2+1 nga Komuna e Parisit

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme