Detajet e prones

TRS-615-103 Dyqan ne shitje 196.28m2 prane Stadiumit Dinamo - Tirane

Property ID : TRS-615-103

Dyqane ne shitje, Shitje 3,700 Euro /m2 - Dyqan
196.28 /m2  Shto ne liste Printo

Dyqan ne shitje 196.28m2 prane Stadiumit Dinamo
Shitet dyqan me sip.171.77m2 + 24.51  m2 siperfaqe e perbashket.
Ka 80 m2 verande te shfrytezueshme perpara si dhe vend parkimi per makina perpara tij.
I pershtatshem per cdo lloj biznesi, restorant, bar etj.
Ndodhet ne Tirane te Re, prane Stadiumit Dinamo ne nje nga zonat e frekuentuara nga njerezit.Me hipoteke

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme