Detajet e prones

TRS-615-104 Bar-kafe ne shitje mbas Europianit - Tirane

  • 8
  • 9
  • 10
  • 12
  • 13

Property ID : TRS-615-104

Dyqane ne shitje, Okazione, Shitje 76,000 Euro - Dyqan

Shitet dyqan me siperfaqe prej 38 m2, me 40 m2 verande te shfrytezueshme.
Aktualisht me qera bar prej disa vitesh dhe me klientelen e rregullt.
Ndodhet pas Universitetit Europian, perballe komplesit ku ndodhet ky dyqan po ndertohet ambasada kineze, me nje siperfaqe te konsiderueshme ,ku pervec ambasades do ndertohen dhe qendra biznesi.
Eshte e pershtatshme per bar , piceri. Eshte e pershtatshme dhe per zyra pasi ka  dy qepena qe mund te ndahet ne dy zyra te vogla
Cmimi lene ne fillim 2500 eur/m2.
E nderron me apartament me hipoteke.
CMIMI: 76.000 euro ( okazion per 15 dite )

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme