Detajet e prones

TRS-615-109 Shtepi private ne shitje ne rrugen Arkitekt Sinani - Tirane

  • 3
  • 4
  • 6 (1)
  • 6 (2)

Property ID : TRS-615-109

Apartamente ne shitje, Okazione, Shitje 58,000 Euro - Vila
70 m2 +172 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet shtepi private 2+1 me siperfaqe ndertimi 70 m2 dhe sip trualli 147 m2 ne fakt 172 m2 e rikonstruktuar, me cati.
Ka hapesire parkimi per 4 makina.
Oborri eshte i sistemuar, rrethuar me mur me porte.
Ndodhet ne rrugen “Arkitekt Sinani”.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme