Detajet e prones

TRS-615-120 Ambjent ne shitje 82 m2 prane Stadiumit Dinamo - Tirane

Property ID : TRS-615-120

Dyqane ne shitje, Okazione, Shitje 150,000 Euro - Dyqan
82 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Ambjent ne shitje 82 m2 prane Stadiumit Dinamo.
Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara nga njeresit.
Me nje lartesi prej 4 m dhe punime mjaft cilesore.
Aktuatualisht me qera zyre 400 euro/muaj.
Ofrohet ne cmim sebashku me mobilim e zyres.
I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si zyre, qender kursesh, dyqan etj.
Me hipoteke.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme