Detajet e prones

TRS-615-130 Shitet ambjent 330 m2 ne Bulevardin Zogu 1 - Tirane

Property ID : TRS-615-130

Shitje 1,500 Euro /m2 - Ambjente biznesi, Dyqan

Ambjent ne shitje ne Bulevardin Zogu 1, buze rruge.
Ka nje siperfaqe totale prej 330 m2 e cila dhe mund te ndahet.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri me hyrje nga rruga kryesore.
Me pamje nga bulevardi ky ambjent eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti
si: zyra, klinike, ambjent biznesi etj.
Me hipoteke.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme