Detajet e prones

TRS-615-131 Apartament 2+1 ne shitje prane Liqenit - Tirane

  • 20150303_103444
  • 20150303_103458
  • 20150303_103530
  • 20150303_103536

Property ID : TRS-615-131

Apartamente ne shitje, Shitje 750 Euro /m2 - Apartamente 2+1
118 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament ne shitje prane Liqenit tek Supermarketi Pam.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 118 m2 te organizuar ne: sallon te madh sebashku me kuzhinen
2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete si dhe ballkon te madh.
Me hipoteke.

  • :

Prona te ngjashme