Detajet e prones

TRS-616-474 Vile ne shitje ne Shen Avlash - Durres

Property ID : TRS-616-474

Shitje 150,000 Euro - Vila
500 m28 Dhoma Gjumi6 Tualet  Shto ne liste Printo

Vile ne shitje ne Shen Avlash/Durres.
Ndodhet rreth 150 m nga autostrada ne rruge te asfaltuar.
Ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 500 m2 te organizuar
ne 2 kate + papafingo secili me siperfaqe 160 m2/kati.
Vila shtrihet ne nje truall me siperfaqe 900 m2.
Ne organizimin e saj ka ne toal 8 dhoma , 2 tualete ne cdo kat, me projekt gjerman.
Me orientim lindje-jug dhe perendim.
Me oborr te sistemuar, gjelberuar me rruge te shtruar deri ne vile.
Me certifikate pronesie.
E pershtatshme per banim dhe biznes
Cmimi 150.000 euro i diskutueshem

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme