Detajet e prones

TRS-616-476 Apartament 2+1 ne shitje mbrapa Ministrise se Jashtme - Tirane

  • 5
  • 6
  • 12
  • 14
  • 15
  • 17
  • 34

Property ID : TRS-616-476

Apartamente ne shitje, Shitje 90,000 Euro - Apartamente 2+1
115 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje mbrapa Ministrise se Jashtme
Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit pallat I 1994 me ashensore.
Me siperfaqe 115 m2, me tarace te shfrytezueshme dhe ne pronesi.
Ambjeni eshte I organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar,
2 dhoma gjumi, koridor dhe ballkon.
Me orientim Lindje-perendim.
Me hipoteke.
Cmimi 90.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme