Detajet e prones

TRS-616-477 Apartament 2+1 ne shitje tek Zogu i Zi - Tirane

  • 3
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 89
  • 145
  • uoiuo

Property ID : TRS-616-477

Apartamente ne shitje, Shitje 100,000 Euro - Apartamente 2+1
109.2 M22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje tek Zogu i Zi.
Ndodhet ne katin e 7-te ne pallat te ri.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 109.2 m2 te organizuar ne:
sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me mobilim te ri dhe teper
Bashkekohor.
Me hipoteke.
Pallati eshte i ri me ashensore, siguri, administrim ndertimi i vitit
2013 me satandarde dhe me parkim nentokesor me pagese shtese.
Pozicionohet ne nje zone teper te zhvilluar dhe me akses ne Unaze
Cmimi 100.000 euro

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme