Detajet e prones

TRS-616-478 Apartament 2+1 ne shitje ne Golem - Durres

Property ID : TRS-616-478

Apartamente ne shitje, Shitje 60,000 Euro - Apartamente 2+1
93 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje ne Golem
Ndodhet ne katin e 3-te ne pallat te ri.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 93 m2 te organizuar ne:
sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me mobilim te ri dhe teper
Bashkekohor.
Me hipoteke.
Pallati eshte i ri me ashensore, siguri, administrim me parkim nentokesor
Cmimi 60.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme